Bilderberg.org Forum Index Bilderberg.org
the view from the top of the pyramid of power

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

DAVOS'TAKI ERDOGAN-PERES KRIZI!

Post new topic   Reply to topic    Bilderberg.org Forum Index -> Turkish: Türkçe Bilderberg Grubu Danışma Forumu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Johnny Meadows
Committed Poster
Committed Poster

PostPosted: Sat Jan 31, 2009 3:09 am    Post subject: DAVOS'TAKI ERDOGAN-PERES KRIZI! Reply with quote

Erdogan: "Davos benim için bitti" - 04:28 - 29 Oca 2009

http://video.google.com/videoplay?docid=3778781106070259923&hl=tr

Cumhurbasbakan Recep Tayyip Erdogan Shimon Perese iki gun once bunu dedi:

"Sesin çok yuksek çikiyor. Biliyorum ki sesinin bu kadar yuksek çikmasi bir suçluluk psikolojisi gerekir..."

"Oldurmeye gelince siz oldurmeyi çok iyi bilirsiniz. Plajlardaki çocuklari nasil oldurdunuzu, nasil vurdugunuzu çok iyi biliyorum..."

"Beni icinde... Davos bitmistir. Daha Davosa gelmem... Siz konusturmuyorsunuz. (Peres) 25 dakika konustu, (ben de) 12 dakika konustum..."

Lutfen su sayfaya gidip yardiminizi gosterin: http://www.davosfatihi.com/

----

http://www.youtube.com/watch?v=bc1uRcvPIJk&hl=tr

Youtube'da bulunan yazi:

29 Ocak 2009 21:20

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Davos'ta Dünya Ekonomik Forumu kapsamında gerçekleştirilen ''Gazze Orta Doğu'da Barış Modeli'' oturumunda, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in eleştirilerini yanıtlarken panel yöneticisinin sürenin bittiğini gerekçe göstererek konuşmasını kesmesi üzerine bundan sonra Davos toplantılarına katılmayacağını açıklayarak salondan ayrıldı. Davos'ta Dünya Ekonomik Formu'na katılan Başbakan Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Peres'i, Filistin'e orantısız güç kullanmakla suçladı, Peres yüksek sesle, Erdoğan'a haklı olduklarını iddiasını dile getirdi. Daha sonra panelin modaretörü Erdoğan'a söz hakkı vermek istemeyince Erdoğan, sinirlendi 'İsrail'in öldürmeyi çok iyi biliyor. (Peres'e) Sesini yükseltmen de suçluluk psikolojisinden kaynaklanıyor... Davos benim için bitmiştir, artık Davos'a gelmem' diyerek toplantı salonunu terketti. Erdoğan sert bir tepki ile salonu terketmesinin ardından basın ordusu Erdoğan'ın peşinden gitti. Erdoğan, basın mensuplarına, 'Bağırarak konuşuyor gördünüz. Suçlu olan bağırır. Onlar öldürmeyi çok iyi biliyor.' dedi ve 'Burada konuşma hakkı tanınmıyor. Artık Davos'a gelmem' dedi.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Bilderberg.org Forum Index -> Turkish: Türkçe Bilderberg Grubu Danışma Forumu All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum